.

Trycooling 30 Слотови Алуминиум Легура Јасно мобилни Телефони Складирање Кабинет Џеб Табелата Складирање Шкафче Кутија со Рачка за Канцеларија Училница

Trycooling 30 Слотови Алуминиум Легура Јасно мобилни Телефони Складирање Кабинет Џеб Табелата Складирање Шкафче

DEN 3359.52

Тековен
Во магацинот.

Материјал : алуминиум легура, изградена-во бисер памук.Се справи и висат тока дизајн, може да биде ставен на маса, исто така, може да висат на ѕидот, лесно да се носат.Безбедност заклучување и дигитални број дизајн, може да се осигура безбедноста на објектот, и без конфузија, лесно да се најде и управување со.Погоден за на училиште, училница, конференција канцеларии, фабрики, ресторан и на други места.Големина : 13.78 x 7.87 х 15.75 инчен/35 x 20 x 40 см.Големина : 30 Слотови.

Параметри на производот