.

FoRapid Мека Лента Мерка за Тело Мерење Лента Крпа Мерење Лента Лекарите за Шиење Прилагоди Занает Крпа Владетел Ткаенина Anthropometric Мерења Лента Стигнале 60IN/1.5 M (Бело+Цр?

FoRapid Мека Лента Мерка за Тело Мерење Лента Крпа Мерење Лента Лекарите за Шиење Прилагоди Занает Крпа Владетел

DEN 225.36

Тековен
Во магацинот.

5cm (Дијаметар x Височина) Тежина : ~25g/1pc Content : 2x Стигнале Лента Мерка (Црна+Бела).Материјал : ABS+ПВЦ+Fiberglass Мерен опсег : 60 IN/1.2 cm во дијаметар).На лесни anthropometric мерење на лента е лесно да се носат во вашиот џеб/торба.

Параметри на производот