.

Вино Место Картички - Шаторот Стил - 10 Парчиња - Бели Празни Пред Солидна Боја Граница - Сместување Табела Име Вечера Седење Канцелариски Партија Материјали - Повод Н

Вино Место Картички - Шаторот Стил - 10 Парчиња - Бели Празни Пред Солидна Боја Граница - Сместување Табела

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Празен бел простор на предната страна на картичката за да напишете или да ги печатите било име или порака.Солидна појавување на боја на грбот и внатре tented картички за да се прикаже убаво.Шатор Стил, се постигна да се свитка да застане сам или можат да бидат сместени во држачот. 110lb Тежина Карта на Акции испраќаат ширевте.Канцелариски Креации бренд достапен во 10 пакети.Место картички украсени со две чаши вино исполнет со црвено вино на располагање шатор стил погоден за секоја прилика или настан. 3.5 инчи, широк x 2 инчи висок.Бојата е солидна на назад и во внатрешноста на картички кој покажува убаво кога се прикажува на екранот.Многу користи за било туш, свадба, матура, роденден, прослава или забава собир.Боја координира и за Денот на Вљубените.

Параметри на производот