.

Таткото На Годината Сина 16.9 унца Libbey Пиво Може да Стакло

Таткото На Годината Сина 16.9 унца Libbey Пиво Може да Стакло

DEN 300.00

Тековен
Во магацинот.

Тренди Libbey пиво може да стакло карактеристики расположение "татко на годината".Направени од издржлив материјал стакло; рака мие само.Има околу 16.9 унца на вашиот омилен пијалак.Совршен за служат пиво, сок, сок, и вашите омилени коктели.Бродови во заштитна амбалажа.Основана во 1998 година. За Лицето Дизајни стана репер за heartwarming giftware комбинирање на оригиналност, креативност, со висок квалитет, и исклучителна вредност., Тренди Libbey пиво може да стакло карактеристики расположение "татко на годината", Направени од издржлив материјал стакло; рака мие само, Има околу 16.9 унца на вашиот омилен пијалак, Совршен за служат пиво, сок, сок, и вашите омилени коктели, Бродови во заштитна амбалажа.

Параметри на производот