.

Shentec NP-FM500H Компатибилен со Батерија X2 & Брзо LCD Двојна Апарат Sony Alpha A57 A58 A65 A77 A99 A500 A550 A560 A580 A700 A850 A900 Sony SLT a99 II

Shentec NP-FM500H Компатибилен со Батерија X2 & Брзо LCD Двојна Апарат Sony Alpha A57 A58 A65 A77 A99 A500 A550

DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

Интелигентни Полнење LCD : Тоа покажува полнење на завршување на време да спречи батеријата од преполнувањето,исто така можете да го видите процесот на полнење од LCD дисплеј.Тоа е лесно да се носат големи и мали полнење случај, и никогаш не ги пропуштајте прекрасен момент кога ќе излезе. Исто така Компатибилна со : Sony Алфа A850 dslr фото-A900 Алфа A900 Alpha a57 SLT-A57 Алфа a58 SLT-A58 Алфа a65 SLT-A65 Алфа a68 SLT-A68 ILCA-68 Алфа a77 SLT-A77 Алфа a77 II SLT-A77 II ILCA-77 M2 Алфа a99 SLT-A99 V Алфа a99 II SLT-A99 II ILCA-99 M2 CLM-V55 CLM-FHD5.2 V Батерија Тип : Li-ion Боја : Црна Состојба : Brand New Висок Квалитет на Батеријата Компатибилен : Sony NP-M500 H Sony П.Батеријата Детали : Батерија Капацитет од 2400m Ah Батеријата Напон : 7.

Параметри на производот