.

LxTek Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP 410A-CF410A Компатибилен со Color Laserjet Pro MFP M477fdn-M477fnw-M477fdw-M452dn M452dw M452nw (Црна,Цијан,Магента,Жолта,4-Pack)

LxTek Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP 410A-CF410A Компатибилен со Color Laserjet Pro MFP M477fdn-M477fnw-M477fdw-M452dn

DEN 1423.20

Тековен
Во магацинот.

Страница Принос : од 2300 страници во 410 A црно-од 2300 страници во 410 A боја тонер кертриџ при 5% покриеност во согласност со ISO/IEC 19798 (Писмо) * A4 е поголем од Буква на хартија и затоа 5% ќе биде повеќе мастило на страната на А4 vs писмо.

Параметри на производот