.

Gloreen Мали Ѓубре Торба, 1.2 Литри Црна Unscented Leakproof Ѓубре Облоги(6 Ролни, 150Counts)

Gloreen Мали Ѓубре Торба, 1.2 Литри Црна Unscented Leakproof Ѓубре Облоги(6 Ролни, 150Counts)

DEN 301.20

Тековен
Во магацинот.

Tash кеси спецификација : вклучувајќи ги и 6 се тркалаат, вкупно 150 брои црна ѓубре облоги.Gloreen кеси за отпадоци направени од високо квалитетни пластични, силни и издржливи.Премиум & задебелена материјал гарантира издржливост и не предизвикува истекување кога ѓубре кеси полни со ѓубре.Чувајте ги вашите раце чисти, ѓубре облоги совршен за спална соба, дневна соба, купатило, итн.Gloreen wastebasket може да облоги се лесно да се солза, без мирис, многу издржливи и повеќе еколошки.

Параметри на производот

including 6 roll, total 150 counts black garbage liners :