.

WORKPRO 52-Парче Механика Алатка за Полнење, се Вози Штекер Клуч Сет, 3/8-инчен Брзо Ослободување Ratchets, со Удар Моделирани Случај, W009087A

WORKPRO 52-Парче Механика Алатка за Полнење, се Вози Штекер Клуч Сет, 3/8-инчен Брзо Ослободување Ratchets,

DEN 757.92

Тековен
Во магацинот.

52-Парче механика алатка сет вклучува комбинација spanners, 1/4-инчен вози приклучоци, 3/8-инчен вози приклучоци, шрафцигер, шрафцигер битови, хексадецимален копче клучеви. 3/8in ratchet се справи со брзо ослободување функција и карактеристики 72 заб опрема за висок вртежен момент ratcheting.Универзална разни на штекерите (подножјата) се изградени на хром vanadium челик, топлина третираат за сила и издржливост, светла Хром-обложено површина која ви овозможува лесно да ги идентификуваат вашиот универзална алатки во вашата алатка кутија или на вашата работа клупата.Сите алатки се уредно организирани во цврстата рака удар моделирани случај за лесна алатка за складирање и преносливост.Компактниот издржлива пластика сметководствена случај може да се вклопи во вашиот дом, стан, гаража, или дури и во автомобил.Погоден за различни сценарија, автомобили, велосипеди, на сите видови на механички одржување.

Параметри на производот