.

Aerostar 20x24x4 AC и Печка Филтер - MERV 13, Кутија од 12

Aerostar 20x24x4 AC и Печка Филтер - MERV 13, Кутија од 12

DEN 5918.16

Тековен
Во магацинот.

Номинална Големина : 20 x 24 x 4 Вистинската Големина : 19 3/8" x 23 3/8" x 3 3/4", 20x24x4, AC Печка и Филтер за Воздух.Висок Капацитет.Да се спореди со MPR 1500 до 1900 Крајната Алерген Одбрана.Да се спореди со Honeywell Алерген Елита FPR 10. Дизајнирани за филтрирање на микроскопските честички како што се lint, грини, спорите, полен, пет првут, прашина, чад, вируси и бактерии.За супериорен воздушна филтрација и ефикасност, се нашите микро алерген филтер нуди решение за целото семејство..и дури и сопствениците на домашни миленичиња!Се создаде почист, поздрав средина за вашето семејство со зафаќање на несакани честички и алергени од вашите домови воздух.Нашиот пристап е едноставен, се прават квалитетни производи по достапни цени.Ние веруваме чиста, здрава внатрешна воздухот е мора во секој дом или работно место, но тоа не треба да доаѓаат во премиум цена.

Параметри на производот