.

50 Парче Свадба Маса Броеви 1-25 Свадба Centerpieces за Табели Табела Броеви за Свадба Прием Селски Седење Шема за Свадба Прием, 6 х 4 Инчен

50 Парче Свадба Маса Броеви 1-25 Свадба Centerpieces за Табели Табела Броеви за Свадба Прием Селски Седење Шема

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Сигурен и обновливи материјал : нашите селски табела број картички се направени на квалитетот 300 обложена хартија, кои се сигурни во квалитетот, не е лесно да се скрши или да избледи, и нема да имаат непријатен мирис; Тие може безбедно да се примени за трпезариска маса и декорација, исто така може да се применува за различни видови на загради, што ќе ви овозможи да ги користите за долго време. 6 x 4 инчи/ 15 x 10 cm во големина, и модели и броеви се отпечатени јасно на картичката, и големината е доволно голем да се направи гостите да изгледа полесно, па како да брзо да се најде сопствената позиција.Убаво прослава оркестарот : овие двојно двострано табела број знаци имаат елегантен изглед и доволни количини, кои се погодни за свадби, ангажирање лица, проба вечера, свадба прием, бебе туш, роденден, Божиќ, денот на Благодарноста и други празник партии, и можете да ги поправат со обновливи загради или рамки.

Параметри на производот