.

Gejoy Божиќ Куче Џвакање Играчки за Миленичиња Џвакање Играчки Кутре Teething Играчки Џвакање Јажиња за Куче Куче Материјали

Gejoy Божиќ Куче Џвакање Играчки за Миленичиња Џвакање Играчки Кутре Teething Играчки Џвакање Јажиња за Куче

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

За големината информации : миленичиња џвакање играчка дијаметар е прибл.Каде да го користите : Божиќ куче џвакање играчка е големиот празник Божиќ подарок за вашето домашно милениче, може да се покаже вашето куче колку те сакам, добро е да се намали нивната поделба анксиозност, промовирање на правилно џвакање однесување и да помогне да се пренасочи лошо гризе однесување.08 инчи, дебелина е прибл.Каде да го користите : Божиќ куче џвакање играчка е големиот празник Божиќ подарок за вашето домашно милениче, може да се покаже вашето куче колку те сакам, добро е да се намали нивната поделба анксиозност, промовирање на правилно џвакање однесување и да помогне да се пренасочи лошо гризе однесување.Што добивате : пакет содржи 1 парче Божиќ милениче џвакање јаже, може да ги задоволи вашето домашно милениче секојдневниот живот или фестивал употреба, исто така добар Божиќ подарок.Симпатична изглед дизајн : куче јаже играчка е дизајниран со традиционалните Божиќни елементи, зелен венец со црвена коска декорација на тоа, живописни и прекрасна, може да го привлече вашето домашно милениче внимание, добро е да додадете повеќе Божиќ атмосфера.Спецификации : Боја : како на слики прикажани Материјал : памук Дијаметар : 18 cm/ 7.08 инчен Пакетот вклучува : 1 x Божиќ куче џвакање играчка.37 инчен, погоден за повеќето кучиња и puppies, добра играчка е корисно за куче обука и интеракција.Safe материјал : Божиќ куче јаже е направен од памук, нетоксичен и доверлив материјал, безбедно за вашите миленици да се џвака, исто така, издржлив и може да им обезбеди на вашите кучиња долго време на користење.

Параметри на производот