.

Фидер Крик Мушка Главата Нимфата Асортиман, 72 Летаат Риболов Влажни Лета во 12 Популарни Модели, 3 Големина Асортиман 12,14,16 (2 од Секоја Големина), Одлично за Пастрмкат

Фидер Крик Мушка Главата Нимфата Асортиман, 72 Летаат Риболов Влажни Лета во 12 Популарни Модели, 3 Големина

DEN 2039.76

Тековен
Во магацинот.

Ние нудиме широк избор на нов и иновативен модел муви вклучувајќи нимфи, wooly buggers, адамс лета, црви и јајца, така што ќе може да се задржи вашата риболов кутија ажурирани и риба сомневајќи се со нашите интелигентно дизајниран лета.Ние користиме високо квалитетни куки да се направи hooking и слетување риба полесно и тоа е она што го прави нашето муви идеални за почетници и искусни риболов ентузијасти.12 ЕФЕКТИВНИ ЛЕТААТ РИБОЛОВ ОБРАСЦИ : Ова летаат сет вклучува 12 видови од најпопуларните и ефективни шеми во големина 12, 14, 16 : Принцот, Бакар Јован, Brassie, Црна Stonefly, Браун Stonefly, Pheasant Опашка, Мека Hackle, Caddis Pupa, Харе е Уво, Midge (16,18,20), Маслиново масло, Flashback Pheasant Опашка.Ние користиме високо-квалитетните материјали за сите наши опрема за риболов и за нашите летаат кутии ние ги користиме водоотпорен и издржливи материјали, така што вашиот лета се чуваат безбедно.Ги користите за да го фати пастрмка, бас, лосос, panfish и повеќе слатководни риби.Тоа е, мора да го имаат во било fishermans летаат кутија!.Се верува дека првиот Wooly Bugger шема беше врзан со Russell Благослов во 1967 година и тоа е fished оттогаш.

Параметри на производот