.

Готвач е Насмевка 4 Литри Ѓубре Торба , 240 Точки Ѓубре Кеси Тешки Мали Ѓубре Торба за во Автомобил Ѓубре Кеса Ѓубре Кеси Ѓубре Може да Облоги за Спалната соба Домашна

Готвач е Насмевка 4 Литри Ѓубре Торба , 240 Точки Ѓубре Кеси Тешки Мали Ѓубре Торба за во Автомобил Ѓубре Кеса

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

100% HDPE.Увезени. 4 Литри Ѓубре Торба : големината на нашите мали кеси ѓубре 4 литри е за 20"x18", работа со повеќето мали канцеларијата и домот ѓубре лименки.Премиум Материјал : 4 литри ѓубре чанти се направени на HDPE материјал кој е без мирис.Автомобилот ѓубре кеси се спротивстави на протекување и се протега така го вашиот ѓубре останува во торбата и исклучување на подот.Удобен : Секој тркалаат доаѓа со 48 ѓубре торби и е лесно да се одделат за фрустрација-слободна употреба.Постои 5 боја на нашите мали 4-галон кеси за отпадоци која ќе се стави во уредни тек со убав сандак, совршен за чување.Повеќенаменски : Нашата 4 литри ѓубре кеси се погодни за употреба во бања, спална соба, дневна соба, канцеларија, и чистење на пет отпадоци и бебе пелени. 100% Гаранција за квалитет : Ние сме убедени да нудат 100% задоволство гаранција, како што се длабоко уверени дека ќе бидете задоволни со нашите кеси ѓубре.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било прашање за овој производ, што ќе го реши својата загриженост во рок од 24 часа.Големина : 4 Гал.

Параметри на производот