.

Летаат Риболов на Пастрмка Муви Комплет 16pcs Летаат Риболов Мамка за Пастрмка Премиум Сува Влажни Лета Streamer Mayfly Emerger Flys Пастрмка Летаат Риболов Опрема Мамка Избрани

Летаат Риболов на Пастрмка Муви Комплет 16pcs Летаат Риболов Мамка за Пастрмка Премиум Сува Влажни Лета Streamer

DEN 381.60

Тековен
Во магацинот.

[КЛАСИЧЕН ИЗБОР ] YZD муви колекција доаѓа со 12 од најжешките пастрмка лета да ви даде најдобар шут. [ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ] Суви лета врзани со Metz Hackle, Врзани за премиум летаат куки. [ПРОФЕСИОНАЛНИ и КВАЛИТЕТНИ] Создадена од страна летаат риболов професионалци и 100% произведено рачно изработени сите од кои биле внимателно избрани од страна на YZD професионалци. [СОВРШЕН ПОДАРОК] совршен подарок за мува риболов фанови.

Параметри на производот