.

Tumbl Trak Топла Блок

Tumbl Trak Топла Блок

DEN 4559.76

Тековен
Во магацинот.

НИЕ ЗНАЕМЕ ГИМНАСТИКА - Кога ќе го купите Топла Блок од Tumbl Trak, што се добива ВИСТИНСКИ гимнастика производ.Доволно мала за да продавница далеку лесно и има неколку да се вртите наоколу и ги користат сите одново!.Тренери, поранешни gymnasts, индустријата и експертите се направи до Tumbl Trak на Персоналот кој е на одлуки највисок квалитет на производи за 30 години.Ако сте во потрага за најдобрите, се погледне за Tumbl Trak.Take-off, одбиените топки, блокирање, и климатизација, се само неколку од МНОГУТЕ користи за Топла Блок.Секој Топла Блок е изградена на висок степен на Двоен Ѕид Ткаенина со супериорен капка крои.Тоа е нежна на телото, овозможувајќи за пракса без додаден стресот на зглобовите.САЛАТА КВАЛИТЕТ - Tumbl Trak Топла Блок е направен да издржи интензивен ден на ден тренинг во теретана или дома.Тоа е нежна на телото, овозможувајќи за повторување на вештини без додаден стресот на зглобовите, и компактна големина го прави пренослив и лесно за чување настрана кога не е во употреба.Вклучени компоненти : hb-сина и handpump.НЕ СЕ ИЗМАМЕНИ од СТРАНА на ПОЕВТИНИ КОНКУРЕНТИ - Овие единици ќе го надмине и outlast речиси сите конкуренција.Тоа е лесен и лесно може да се пресели околу фитнес центар, клиника или дом за различни апликации.

Параметри на производот