.

NCCYOOT Акупунктура Пенкало Нерѓосувачки Челик Длабоко Ткиво Масажа Алатка-Прирачник за Акупунктура Пенкало Предизвика Точка Масажа Олеснување на Болката Терапија ?

NCCYOOT Акупунктура Пенкало Нерѓосувачки Челик Длабоко Ткиво Масажа Алатка-Прирачник за Акупунктура Пенкало

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Прирачник за Акупунктура пенкало Нерѓосувачки Челик Длабоко Ткиво Масажа Алатка Преку едноставни постапки, тоа функционира одлично да се влезе во активира точка и ги зачувува вашите палци и прстите.Може да се добие голем притисок, без користење на многу од вашите сопствени притисок.Масажа длабоко активира точка, ублажување на мускулите јазол и болка на грбот, вратот, рамото и во други делови. 2 начини да се користи за масажа алатка, лизгање, и со притискање на.Нежно лизгачки околу очите или образите, итн да се стегне на кожата.Две тркалезни масажа глави се совршени за ефективен притисок поени за да се намали напнатоста главоболка и болки во мускулите во вашата рака, грбот, вратот, рамената, нозете, и нозете, и др.Голем главата е погоден за големи мускулни масажа и мала глава за лицето мускулите влечење и оние тешко да се постигне една мала дамка.Материјал:Оваа Акупунктура пенкало длабоко ткиво масажа алатка е направен од 100% од нерѓосувачки челик.Овој Прирачник Акупунктура Масажа Pen може да се ублажат болките во нозете, рамената, вратот и мускулите.Дизајниран за мали и средни делови на телото.Тоа може да се користи од терапевтите, професионални терапевти, спортски тренери или масажа терапевти.Прекрасен физикална терапија алатка и sidekick алатка.Ние нудиме 30 Ден Задоволството на Клиентите Гаранција, така што ќе може да цел, без грижи.Стил : X форма.

Параметри на производот