.

1198 Push Копчето Diverter За Moen Легенда & Monticello Еден Справи Со Када/Туш

1198 Push Копчето Diverter За Moen Легенда & Monticello Еден Справи Со Када/Туш

DEN 712.80

Тековен
Во магацинот.

РАЗНОВРСНА ДИЗАЈН : Хром финиш е високо рефлективна за огледало-како изгледа дека работи со било кој стил на декорирање.Идеален за поправка проблематична молк тела, без потреба да ги замениме.Дизајниран за кавга-бесплатно инсталација.ИЗГРАДЕН ЗА ДА ТРАЕ.Притисни копче Diverter Собранието.Елегантен дизајн и заврши.

Параметри на производот