.

Perris Кожа Кралската Lycra Грива Хауба

Perris Кожа Кралската Lycra Грива Хауба

DEN 1404.00

Тековен
Во магацинот.

Тока затворање.Пред патент од брадата на градите. 100% Lycra Материјал.Широк бенд и тешки тока.Цврст и удобен фитинг со предниот дел на патент од брадата на градите.Го штити плетенки и останува во место со широк еластична бенд и тешки тока. 100% lycra.Мали - 500-800lbs Medium - 800-1000lbs Large - 1000-1200lbs Xlarge - 1200-1400lbs.

Параметри на производот