.

Lonyiabbi 1:1 Iron Man Лак Реактор MK1 DIY Готовиот Производ Модел Тони Старк Led Светло USB со Прикаже Поле

Lonyiabbi 1:1 Iron Man Лак Реактор MK1 DIY Готовиот Производ Модел Тони Старк Led Светло USB со Прикаже Поле

DEN 3096.00

Тековен
Во магацинот.

❤ На plexiglass кутија е DIY, треба да лупам исклучување на заштитни покривки, а потоа ја открие лепливи ленти на рабовите, со што се опфатени во црвено.Без разлика дали тоа е за пријатели .тоа ќе биде голем подарок.Ако постои било каква штета во текот на transportati, ако имате било какви прашања во врска со производите што сте го купиле, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. ❤ НЕМА СОБРАНИЕ е ПОТРЕБНО : Лак Реактор MK1 не треба да се состави. ❤❤ Ако сте IRON MAN ФАН, тоа ќе биде добра колекција.Посебен акцент : не е филм од двете страни на собранието кутија, ве молиме солза исклучување, се држи многу тесна, ве молиме солза го трпеливо.Ако имате било какви проблеми, мора да контактирате со нас што е можно поскоро, и ние ќе ви ги реши.Вашето задоволство е наша најголема награда, нашите производи 100% квалитетот assurance Because целиот производ е составен од стакло собранието да формираат, да се справи со внимание. ❤ 1 : 1 ПРОЦЕНТ ЛАК РЕАКТОР MK1 Модел : Контролира со далечински управувач, има 4 светлина ефект режими:Постојана светла режим, чукање на срцето режим, бавно дишење режим, искачување на владата и светлост прилагодување на владата.Се обрне посебно внимание на фактот дека не е филм од двете страни на школка за заштита кои треба да бидат растргнати off.Употреба на база да ви помогне, и сува одговара на парчиња заедно пред полетување на црвени ленти, така што ќе се знае како ќе оди заедно.Сите што треба да направите е да splice транспарентни одбор на екранот кутија и да се соберат на протезата и база.

Параметри на производот