.

OKQ Tabletop Шминка Рака Огледало - 5.5 Инчен Дрвени Гроздобер Преносни Компактен Шминка Суета Мали Рачни Мали Виси Ретровизори со Рачка за Жените Патување Бања, Tabletop, Ант?

OKQ Tabletop Шминка Рака Огледало - 5.5 Инчен Дрвени Гроздобер Преносни Компактен Шминка Суета Мали Рачни Мали

DEN 503.76

Тековен
Во магацинот.

Суета Шминка Рака Огледало - Направен од природно дрво, единствено еднострана стакло огледало без зголемување. 7.9*14.2 големина прикажување на површината, претставува единствен и доброто стил, кој е совршен избор за подарок.Светлината Мала Рака Биро Огледало - совршен суета шминка огледала за да се направи копија во било кое време или место, мазна ергономски дрвена рачка за леснотијата на користење. 2-Начин на Користење, - спушти слушалката со предавање дупка или рачни употреба.HD слика шминка огледало рачни Огледало може да се спушти слушалката или рачно, тоа е исто така одлична за правење на лицето се чисти или бричење.Преносни Лесни Убавина во Огледало - лесно е за носење и употреба на мали дрвени огледало.Компактен дизајн и лесна виси огледало дизајн го прави совршен за патување.Добра Услуга - Рака Суета Огледало Една месеци безусловна се врати на стоки, една година за обезбедување на квалитет!Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања со вашата рака одржа огледало антички купување.Ние ќе служи за вие во 24hours.

Параметри на производот