.

Индијана Жетвата Принцеза Blue Пластика Удар Сад Ladle & 12 Пластични Појавување На Куките

Индијана Жетвата Принцеза Blue Пластика Удар Сад Ladle & 12 Пластични Појавување На Куките

DEN 311.52

Тековен
Во магацинот.

LENGHT НА LADLE Е ПРИБЛ. : 13 1/2", LADLE САД Е 3" ШИРОК & 2 1/2" ДЛАБОКО.МЕЧКА ИМА ПРИБЛ. : 6 УНЦИ НА ТЕЧНОСТ. 12 КУКИТЕ СЕ "С" ОБЛИК & МЕРКА ПРИБЛ. : 1 5/8" ВО ДОЛЖИНА.КУКИ ЌЕ ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО УДАР ЧАШИ.НАТПРЕВАРИ ИНДИЈАНА ЖЕТВАТА КАРНЕВАЛ СИНА УДАР САД.

Параметри на производот