.

Амазон Основите Јадење Сушење Управување со 1 Мат (16 x 18) - Црна

Амазон Основите Јадење Сушење Управување со 1 Мат (16 x 18) - Црна

DEN 479.52

Тековен
Во магацинот.

Сушење на решетката и мат за јадења, стакло, служат опрема, и повеќе.Брз-сува полиестер мат помага во спречување на start-up.Простор за заштеда, покачен рек држи до 7 плочи, капаци или табли.Cushioned мат штити јадења од кршење.Не се лизга, двострано површинските води мат и управување во место.Флексибилен материјал со еластична затворање ви овозможува да се свитка и чување на лесно; машина перат.Опис на производот Основите Сушење Решетката и Мат - 16x18" (41x46cm) - Црно Од Производителот Основи.

Параметри на производот