.

Snamonkia Сет од 12 Вечера Предници Нерѓосувачки Челик, 8 Инчи, 18/0 Голема Маса Предници за Салата Бифтек Шпагети

Snamonkia Сет од 12 Вечера Предници Нерѓосувачки Челик, 8 Инчи, 18/0 Голема Маса Предници за Салата Бифтек Шпагети

DEN 1226.40

Тековен
Во магацинот.

ЕКСТРА-парична КАЗНА & ДОЛГО-ТРАЕН МАТЕРИЈАЛ Направен од Високо-квалитет и Тешки-должност 18/0 храна одделение од нерѓосувачки челик.Повеќе тежински во споредба со други гранки во иста големина.Не rusting или никел слободни, безбеден за секојдневна употреба.Машина за миење садови Безбедно (без груби детергенти).ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН и ДОБРО MADED – дршката е на ергономски дизајн со соодветна дебелина.Мазни, цврсти, двојно-редеа дизајн оди добро со вашиот постоечки flatware во вашата кујна.Совршен сјај е заштитена од страна на индивидуални wrappers за секој вилушка.Покаже вашиот вкус кога служат на вашите гости со овие едноставни предници.ЕКСТРА-ДЕБЕЛ & ЕЛЕГАНТНИ РАБОТ – просечната дебелина на предници е за 0,1 инчи (приближно еднакво на дебелината на 22 парчиња хартија).На работ на предници се полира добро, прави и во обезбедувањето храна без да се наштети на вашата уста.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ & ДОБРО ПОНДЕРИРАНА – Секое парче на предници тегови за 1.71 унци (приближно еднакво на тежина на јајце).Ако сте во потрага за трајни вилушка сет кој може да застане на тестот на времето, тие се вашиот најдобар избор.ПОГОДНА ПРИЛИКА – Совршени за јадење салата, десерт, овошје, и торти.Одличен избор за дома, ресторан, бар и партија употреба.Идеален flatware сет за забавни пријатели или задржување на лица.Големина : Вечера Предници, 8 инчен, Поставен на 12.

Параметри на производот