.

Птица Бања Кутија, Parakeet Туш Разговор, Папагалот Капење Када Додатоци за Миленичиња Brids Финч Канарските Папагал Lovebird од Стар Tjiko

Птица Бања Кутија, Parakeet Туш Разговор, Папагалот Капење Када Додатоци за Миленичиња Brids Финч Канарските

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Згусне акрилик материјал : давање малку птици топло и комфорно бањање средина,здравје и безбедност.Нема Истекување дизајн : транспарентна birdbath кутија јасно може да се види дејноста на птици.Погоден опсег : Туш кутија кафез додаток за мали Птици Budgies Lovebirds Канарските.(Погледнете ја сликата за специфична големина).Предности на птица бања : Птици може да се земе вода бања или песок бања во виси када, која им помага на чистење на пердуви и веднаш исчезнува топлина.ТОПЛО СОВЕТИ : погоден за повеќето плоштадот кафези, а Не за оние со круг или се криви ѕидови кафези.Боја : транспарентна.

Параметри на производот