.

Littleforbig Памук Romper Onesie Пижами Bodysuit - Cosplay Магичен Onesie Постави Здолниште

Littleforbig Памук Romper Onesie Пижами Bodysuit - Cosplay Магичен Onesie Постави Здолниште

DEN 1031.76

Тековен
Во магацинот.

Копче затворање.Cosplay магични девојки onesie и здолниште во собата со пред лак и шарени јака & здолниште.Здолништа дојде во големина 2 XS-5 XL.Секој здолниште половината еластична бенд може да се прилагоди со копчето за исклучително висока фитинг стапка.Подебели, повисок квалитет ткаенини од други брендови кои се обликува да одговара на човечкото тело.Не лабава-фитинг вреќи!.Три crotch прилепува за полесно облекување/, он-облекување и безбедна одговара - не непријатно мома во тоалетот!.Изработена од 95% (дебели, не е чиста!) органски памук и 5% spandex да биде мека на кожата и еластичен, обезбедување на bodycon одговара дека flatters многу телото видови.

Параметри на производот