.

Рона Мажите Владеење Поло Краток Ракав со Влага Wicking, GoldFusion Анти-Мирис Технологија

Рона Мажите Владеење Поло Краток Ракав со Влага Wicking, GoldFusion Анти-Мирис Технологија

DEN 2112.00

Тековен
Во магацинот.

Хедер.Копче затворање.Секој поло содржи нашата Gold Fusion технологија која е револуционерен ткаенина третман кој содржи вистински злато честички за подобрување на постојаност на боја, намалување време на сушење и да се зголеми мирис контрола.Клучни Технолошки Карактеристики : Влага Wicking, Gold Fusion Анти-Мирис Технологија, UPF 50+ Заштита од Сонце, Скриени Копчето Надолу Јака, Дотур Крои за Chafe-Слободен Шевовите.ДОТУР КРОИ : Нашата Владеење Поло е изградена со дотур крои која создава споеви што е рамно на двете страни за удобност и chafe-слободен шевовите.Удобност, перформанси, и wherewithal да трае во текот на целиот ден, за време на Владеењето Поло се чувствува како вашиот омилен скршен во секојдневен кошула, но врши и изгледа како врвни синтетички Поло.Моделот е 6'1" и Носи Големина Медиум.Оваа мала тежина поло класик е совршено за работа, date night, голф, тенис, или само lounging околу куќата.Времето е синоним за удобност, но не секоја прилика се повикува на т-маица, и така да класа вашата удобност до малку, ние направивме за време на Владеењето Поло.Сите од работите што сакате, со јака дека останува кул, собрани и во едно место.

Параметри на производот