.

Дизајн На Куќа 538355 Calisto Ѕид-Монтирани Крпа Прстен, Сатен Никел, Една Големина

Дизајн На Куќа 538355 Calisto Ѕид-Монтирани Крпа Прстен, Сатен Никел, Една Големина

DEN 311.28

Тековен
Во магацинот.

Изградена од месинг и цинк со сатен никел заврши.Ez сидро месеци се опфатени со овој крпа прстен за брза инсталација на base.Дизајн на Куќа нуди производи во повеќе дома декор категории вклучувајќи осветлување, таванот фанови, хардвер и водоводни производи.Подлога се поеколошки алтернатива за приклучоци и тие се познати за нивната цврста сила и интуитивен дизајн.Од Производителот Дизајн Куќа 538355 Calisto Крпа Прстен, Сатен Никел.Изградена од месинг и цинк со сатен никел заврши.Традиционалните крпа прстен е класичен и е направен за мали до средни крпи.

Параметри на производот