.

Баба Ти Мора Да Дојде Добие Мене. Вашата Ќерка Е Freaking Надвор - Симпатична Едно Парче Бебе Бебе Bodysuit

Баба Ти Мора Да Дојде Добие Мене. Вашата Ќерка Е Freaking Надвор - Симпатична Едно Парче Бебе Бебе Bodysuit

DEN 357.12

Тековен
Во магацинот.

Сите наши bodysuits се 100% памук, така што тие се многу мека, трајни и еластичен за вашите малечки.Сите наши creepers се направени со користење на мек и удобен 100% Памук.Грижа Инструкции : се Претвори внатре кон надвор.За да се очекува од мајка ми, ако вашата сестра или Брат само имаше бебе, а ти си нов Тетка или Вујко, Нашето бебе rompers се совршени претставува за новата да расте Семејството.Згора на тоа, на оваа функција го прави менување пелени и облека толку лесно како што може да биде.

Параметри на производот