.

Анти Замор Рамнотежа Одбор Стои Биро Рамнотежа Одбори Седат Стојат Биро Мат Wobble Нога Рокер Балансирање Вежба Core Сила Фитнес Удобно Стои Одбор (Големи)

Анти Замор Рамнотежа Одбор Стои Биро Рамнотежа Одбори Седат Стојат Биро Мат Wobble Нога Рокер Балансирање Вежба

DEN 1631.76

Тековен
Во магацинот.

✅ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН - Компактен стои биланс на одборот лесно се вклопува под вашето биро, под кафе на маса, или веднаш до вашиот стол.НАМАЛУВАЊЕ на ЗАМОРОТ, да се ПОДОБРИ КОНЦЕНТРАЦИЈА На ергономски дизајниран анти-замор мат нуди поддршка & удобна перница за продолжено стоење, ви помага да го намалат заморот, нога напнатост, и одржување на високо ниво на фокус.Планирање на стоејќи во линија за билети или новиот полноќ ослободување на филм или игра?Земете го ова стои табла со вас за да се избегне болна нозе.5° поместување агол.5° поместување агол.Дизајнирано за да го намалите стресот преку притисок поени, масажа далеку болка и замор, со истовремено подобрување на рамнотежата и основни сила.Се намали напнатоста додека стои и да се избегне замор користење на овој висок квалитет стои рамнотежа одбор.Rubberized база нема да нула или scuff вашиот подови. ✅ НЕ се ЛИЗГА, НЕ-SCUFF - Цврсто дрво изградба прелиена со удобно цврста пена, соочи се. ✅ ACCUPRESSURE-СТИЛ МАСАЖА - Текстура стои површината користи вашето тело е тежината да се применува притисок на копче за дамки на нозете.

Параметри на производот