.

2 Пакет TIK Tok Leggings, Висока Половината Јога Панталони за Жени, Тренингот Работи Опрема Хулахопки Задник Кревање Меур Хип Лифт Спорт

2 Пакет TIK Tok Leggings, Висока Половината Јога Панталони за Жени, Тренингот Работи Опрема Хулахопки Задник

DEN 345.12

Тековен
Во магацинот.

Информација за производот : Сезона : Пролет/Есен/Пролет/Winter Gender : Женска Повод : Daily Material : Polyester Style : Случајни,Fashion Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добие : 2 PC Жените панталона.Дебела доволно и клеча proof A умерена количина на компресија држете сè во место и да се обезбеди support High пораст, еластичен лесна корселе крие целулитот и нема да слајд down High Половината Одговара : На половината е добро дизајниран и ги опфаќа папокот.Прилики Спортски leggings се совршен за сите видови прилики, од јога, пилатес,zumba, балет, на barre или спин класа, спорт, фитнес, trainning, dalily вежби (качување, работи, џогирање, возење велосипед, пешачење,бокс), фитнес, било кој тип на тренингот,или секојдневна употреба.Карактеристики : Buttery мек материјал, мат финиш.

Параметри на производот