.

UPSOLO Mens Патка Чизми Зима Снег Подигање Водоотпорен Изолирани Анти-Лизга Целосно Крзно Обрабени Секојдневен Лесни

UPSOLO Mens Патка Чизми Зима Снег Подигање Водоотпорен Изолирани Анти-Лизга Целосно Крзно Обрабени Секојдневен

DEN 1103.76

Тековен
Во магацинот.

Погоден за разни активности на отворено во ладна зима, секојдневно одење, на работа, шопинг, планинарење, пешачење, ќе патувате, кампување, се искачи и патување отворено спорт.Особено, тие се покажа за да се намали капка единствена на нула.ЗАСЛУЖУВААТ ПОДОБРО ОТВОРЕНО ЗИМСКИ ЧИЗМИ.Со голема удобност и шок апсорпција, тоа го прави супериорни перформанси во ослободување на замор, намалување на нозе товар во секој терен.Целосна Крзно.Средината на Теле ладни временски услови чизми споеви-запечатени нека можете да уживате во нова мека и пријатна носи искуство, совршени за зимата.Толку лесно да се ужива на отворено забава.Идеален за секојдневна обувки во зима и отворено авантура, особено работи добро во влажни и лизгава состојба.Висок влечење анти-лизга гумени outsole за оптимална потпора во влажни или стрмни услови и други терени.100% Синтетички.UPSOLO снег чизми доаѓа како шок со одличен квалитет, извонредна водоотпорен и мека горниот, полн крзно топла облога, издржлива против пролизгување outsoles таа карактеристика и dual-густина гума midsole и гкл да кочница, поддршка, flex, и ги натера, помагајќи ти да се напред, амортизирање и се искачи со леснотија и се одличен влечење итн.Направени со висок квалитет вештачки пената, Еластична погоден за носене горниот, водоотпорен надворешноста, дише материјал кој може да се задржи на нозе сите-ден сува во меѓувреме се обезбеди со голема удобност.Против пролизгување Единствена и издржливи единствена нека ви крстоносните со стабилна и леснотијата, обезбедување на голема контрола врз теренот.

Параметри на производот