.

UGREEN Дигитален Аудио Коаксијален Кабел, Цинк Легура Школка S/PDIF РКА да РКА Адаптер Hi-Fi Звук Најлон Плетенка РКА Кабел Аудио Видео Кабелот Компатибилен со Subwoofer систем

UGREEN Дигитален Аудио Коаксијален Кабел, Цинк Легура Школка S/PDIF РКА да РКА Адаптер Hi-Fi Звук Најлон Плетенка

DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

Дигитален Аудио Коаксијален Кабел : UGREEN РКА Дигитални Коаксијален Кабел, стерео аудио кабел ви овозможи да го поврзете вашиот РКА уреди на друг РКА уреди како Hi-Fi systerm, засилувач, стерео приемник, AV приемник, звучници, DJ контролер, плочата, soundbar, ТЕЛЕВИЗОР, проектор или повеќе РКА-от уред за аудио пренос.прилив, се заштитени, бидејќи звучни сигнали се под влијание од страна на индуктивен зрачење.Плус, РКА Коаксијален Доведе и е совршена замена за уреди со скршени аудио кабли.Добро Заштитените : .На РКА коаксијален аудио кабел поддржува Dolby Digital, DTS, 5.UGREEN дигитални коаксијален кабел обезбедува стабилна и кристално јасен звук благодарение на нејзината чиста оклопна. 24k злато позлатен приклучок и beveled чекор надолу дизајн обезбедува сигурна, целосно вклучен-во врска.Издржлив Материјал : дигитален аудио коаксијален кабел е изработен од мека Најлон плетенка кабел, 24 K позлатени конектори, нежен смола и Цинк Легура школка.На РКА Фоно S/PDIF ви овозможува да се добие подобро аудио искуство.

Параметри на производот