.

Speakman Vs-118 Стандард Прилог Туш Diverter за Повеќе Тела и Спрејови, Полиран Хром

Speakman Vs-118 Стандард Прилог Туш Diverter за Повеќе Тела и Спрејови, Полиран Хром

DEN 419.28

Тековен
Во магацинот.

ФЛЕКСИБИЛНОСТ : осигурајте се дека имате право видови на спреј за било какви потреби со овој туш diverter прилог.ПРЕКРАСНА ЗАВРШНИЦА : отпорни на Корозија полиран chrome за да се надополнуваат една одлична бања décor.КОМПАТИБИЛНОСТ : Може да се закачите на речиси секој Speakman туш главата.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Држачи за фиксен туш рака или раката туш.SPEAKMAN ВОДОВОД : Од комерцијални plumbers' опрема за бања додатоци за да падне во љубов со, Speakman обезбедува квалитет, иновативност и перформанси со секој производ.Стил : VS-118.

Параметри на производот