.

CASATOCA Бар Столици, Сет од 2 Бар Столици со подложка за нозе за Дневна Соба, трпезарија, Кујна, Лесно Собранието, Селски Браун

CASATOCA Бар Столици, Сет од 2 Бар Столици со подложка за нозе за Дневна Соба, трпезарија, Кујна, Лесно Собранието,

DEN 1679.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Particleboard, Метал.7"L x 11,8"W x 25.Едноставна монтажа : Монтажа повеќе завртки според упатствата, и можете да добиете две комплетно и убаво бар столици во неколку минути да уживате во добро време.Боја : Селски Браун.6"H (40 x 30 x 65 cm).Индустриски стил : Антички-обоени дрвени задебелена седи површината со црна челична рамка.Украсете го вашиот дом : Тоа е прекрасен прилог на вашата кујна, дневна соба, партија сала, салони, барови, балкони и на други места, или можете да го користите да се создаде атмосфера простор.Ги задоволи вашите барања : Две бар столици мерење 15.Производ Големина : 15.CASATOCAs од страна на маса целосно се интегрира индустриски стил и модернитетот, и да може совршено да се интегрираат со вашето семејство атмосферата; можете да го стави таму каде што сакате да ја користат и да уживаат во добро време со семејството и пријателите.Не ја надминувајте максималниот капацитет на столицата (264 lb на изметот).Комбинацијата на железо и дрво е фузија на индустриски и модерна смисла, која може да се совршено да се вклопи во вашата кујна, бар, итн.7"L x 11,8"W x 25.Она што ќе добиете : високо-квалитетен производ компоненти, едноставни додатоци и јасно собранието инструкции.На децата не им е дозволено да се искачи на или игра со производот. 1 x Додаток за Полнење. 2 x Бар Столица. 1 x Инструкции.Ве молиме не се потпреме назад или отскокнување и назад додека седите на столот.6"H погодна за различни од стандардните големини на бар пултови, и на оптоварување може да се постигне 264 фунти.

Параметри на производот