.

eccomas Мачка Чешма, 3.1 L/104Oz Милениче Чешма Филтри со Тапа Режим, Прилагодлив Свежи Слободен Проток Поток, Куче Чешма со Тивка Пумпа за Вода за Мачки, Кучиња, Повеќе дома?

eccomas Мачка Чешма, 3.1 L/104Oz Милениче Чешма Филтри со Тапа Режим, Прилагодлив Свежи Слободен Проток Поток,

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Мачката фонтана вода сад е дизајниран со заоблени агли, што го спречува вашето домашно милениче од тоа да биде повреден од страна на играње.Завртете го knob стрелките на часовникот за да се намали поток.Дали сте загрижени дека мачките недоволна количина на вода може да предизвика бубрежна инсуфициенција и други болести?Мачките сакаат да пијат тоалетна вода или пак за допрете за да ја пијат водата од себе, наместо на подобар квалитет на вода?Мачка сака да се напие вода од сопствениците стакло.Отворен дизајн значи милениче пијат вода, дури и ако моќта оди надвор.Домашно милениче чешма*1 Silent пумпа за вода*1 Filter замена*1 Black филтер сунѓерот*1 Cleaning четка*1 Product прирачник*1 Power адаптер*1.Во зависност од бројот на домашни миленици и вода цврстина, препорачливо е да се промени филтри за мачка пиење фонтана приближно секои 2 до 4 недели.Завртете го knob anticlockwise да се зголеми вода поток.ECCOMAS мачка вода диспензерот карактеристики прилагодливи проток на вода контрола.Широк сад е whisker-пријателски, која го задржува вашата мачка чувствителни whiskers од допирање на страни додека пиење.Ако имате проблеми со вашата тековна пумпа во рок од 18 месеци по купувањето, ве молиме ги споделите со нас тогаш ќе добиете нова. ????[Отворен Сад-дизајн Совршен за Мулти-пет Семејства]-На отворен дизајн на оваа автоматско куче вода диспензерот значи дека дури и ако моќта излегува, вашето куче и понатаму ќе имате пристап до вода.8 lb заедно со вода, така што е тешко за домашни миленици да се поништи овој голем куче вода сад фармацевт.Оваа мачка пиење фонтана водопад совршено имитира проток на вода од славина.

Параметри на производот