.

Gavanto Rollup Потоне Сушење Рек - Склоплива Мулти користат Над Мијалник Јадење Рек Drainer Мат Заврши со 2 Кујнски Крпи

Gavanto Rollup Потоне Сушење Рек - Склоплива Мулти користат Над Мијалник Јадење Рек Drainer Мат Заврши со 2

DEN 672.00

Тековен
Во магацинот.

На Gavanto се тркалаат сушење рек совршено се вклопува во текот на повеќето големини на садопери и овозможува за вода за капење директно во басенот, оставајќи вашиот countertop ослободени од dishwater.На минималистички дизајн, ви овозможува да заштедите драгоцено countertop простор.Кога не е во употреба, едноставно се тркалаат и продавница за подоцнежна употреба.Изградена од [не се лизга силикони обложени нерѓосувачки челик], нашите roll-up сушење решетката е исклучително цврсти и долготрајни.Овој мулти-функционални сушење решетката не е само ограничени на јадења.Тоа може да се користи за миење и сушење на овошје или зеленчук, па дури и може да се користи како решетката за ладење за садови.Тркалаат-up јадење сушење рек мерки 43 x 2 x 33 см, а вклучува 2 кујнски крпи.

Параметри на производот