.

UPSOLO Mens Патка Чизми Зима Снег Подигање Водоотпорен Изолирани Анти-Лизга Целосно Крзно Обрабени Секојдневен Лесни

UPSOLO Mens Патка Чизми Зима Снег Подигање Водоотпорен Изолирани Анти-Лизга Целосно Крзно Обрабени Секојдневен

DEN 1103.76

Тековен
Во магацинот.

100% Синтетички.Особено, тие се покажа за да се намали капка единствена на нула.Гумен ѓон.Толку лесно да се ужива на отворено забава.Идеален за секојдневна обувки во зима и отворено авантура, особено работи добро во влажни и лизгава состојба.Средината на Теле ладни временски услови чизми споеви-запечатени нека можете да уживате во нова мека и пријатна носи искуство, совршени за зимата.ЗАСЛУЖУВААТ ПОДОБРО ОТВОРЕНО ЗИМСКИ ЧИЗМИ.Со голема удобност и шок апсорпција, тоа го прави супериорни перформанси во ослободување на замор, намалување на нозе товар во секој терен.Направени со висок квалитет вештачки пената, Еластична погоден за носене горниот, водоотпорен надворешноста, дише материјал кој може да се задржи на нозе сите-ден сува во меѓувреме се обезбеди со голема удобност.Против пролизгување Единствена и издржливи единствена нека ви крстоносните со стабилна и леснотијата, обезбедување на голема контрола врз теренот.Целосна Крзно.Висок влечење анти-лизга гумени outsole за оптимална потпора во влажни или стрмни услови и други терени.

Параметри на производот