.

TurnWay Аикидо Торба | Store & Транспорт Аикидо До 165 см & Extras | Водоотпорен - за Мажи, Жени и Млади

TurnWay Аикидо Торба | Store & Транспорт Аикидо До 165 см & Extras | Водоотпорен - за Мажи, Жени и Млади

DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

ЛЕСНО НОСЕЊЕ на ВАШИОТ СНОУБОРД ОПРЕМА - аикидо торба држи еден аикидо до 65 инчи (165cm) со екстра аикидо додатоци како што се ракавици, облека, заштитни очила, и така натаму. 900 Dx600 D ПОЛИЕСТЕР - Водоотпорен и носат-отпорни, отпорни се изградени, за било кој временски услови.ДВЕ ТЕШКИ РЕМЕНИ - се Справи со вашиот скии и ски опрема за време на транспортот цврсто и сигурно.ЛЕСЕН ПРИСТАП ДО ВАШИОТ SNOWBOARDS - Заврши околу, SBS патент за лесен пристап до вашиот snowboards или други брзини.ЕРГОНОМСКИ СМЕТКОВОДСТВЕНА РАЧКИ - Ергономски сметководствена рачки (краток лента за рака-сметководствена и долга лента за виси над рамото) направи да се носи сноуборд опрема удобно.

Параметри на производот