.

Prezzy Персоналните Gumpa Човекот Митот Легендата Пиво Пивце Стакло 16oz Смешно Пензионирање Роденден Татковци Ден Пиво Првенство За Мажи Него

Prezzy Персоналните Gumpa Човекот Митот Легендата Пиво Пивце Стакло 16oz Смешно Пензионирање Роденден Татковци

DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

Пакуваат и испраќаат од САД.Разноврсна чаша за пиво, безалкохолни пијалоци, вода и коктел мешање.Дизајниран за да се обезбеди оптимална јасност и сјај Убава чаша изградба.Рака мие само.НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ ЗА ВАС - Ако вие или вашиот пријател не апсолутно љубов тоа, само ги споделите со нас и ние ќе бидете сигурни дека сте згрижени.

Параметри на производот