.

UAG 24-Литарски Лесни Тешки Временски услови Отпорни Лаптоп Ранец, Стандард Прашање Сива Полноќ Кавер - + UAG Хип Пакет Трајни Времето Отпорни Прилагодливи Рака Крстот ?

UAG 24-Литарски Лесни Тешки Временски услови Отпорни Лаптоп Ранец, Стандард Прашање Сива Полноќ Кавер - + UAG

DEN 2878.80

Тековен
Во магацинот.

[Пакет] (1) 24-Литарски Лесни Тешки Временски услови Отпорни Лаптоп Ранец, Стандард Прашање Сива Полноќ Кавер - & (1) UAG Хип Пакет Трајни Времето Отпорни Прилагодливи Рака Крстот Тело Торба, Дажба Маслиново масло. [Ранец] Посветен страна лаптоп пристап и чување на податоци (16" компатибилен). [Ранец] Здрав самостојна clamshell тело, ергономски обликувани баласт за максимална удобност, & удобно пена-зафат сметководствена се справи. [Хип Пак] Трајни надворешноста 840 D материјал се со прилагодливи рака. [Хип Пак] Компактен дизајн се вклопува секојдневно додатоци како телефон, паричник, Nintendo Switch итн.Воден од дизајн и инженерство за авантура, UAG производи за заштита на вашата опрема од rigors на активен начин на живот.Стандардот Прашање 24-литарски ранец е целосно натоварен со соба за вашата продавница, а потоа некои.Со backpacking ранец детали како повеќе прегради на различни лесно пристапни точки, на градите, за околу рака, и ергономски дизајн.Земи сите основи и да се истражуваат повеќе.Добро прилагодени за викенд воин и постојано патник.Заврши со commuters' сон торба, на UAG Дажба Хип Пакет.Без разлика дали сте оди на велосипед, викенд патување, или работи на errand, донесе заедно сè што ви треба со удобен и лесен торба.Главната преграда има zippered затворање за безбедно чување на вашите предмети.Се носат како традиционален хип пакет или модерна крст-тело прашка за удобно да се донесе вашиот клуч essentials насекаде.Разноврсна, издржливи, сигурен, и се подготвени да одат понатаму.

Параметри на производот