.

ХЕМИЈА НАУКА INC CS-C0159200 Кондензаторот Запад, 19/22 Заеднички, Јакна Должина 200 мм

ХЕМИЈА НАУКА INC CS-C0159200 Кондензаторот Запад, 19/22 Заеднички, Јакна Должина 200 мм

DEN 859.20

Тековен
Во магацинот.

190mm Должина е од јакна. 19/22 Заеднички.Висока ефикасност за ладење.Земја на потекло : Индија.Со тесни цевка простор за висока ефикасност за ладење., TLG CS-C0159200 Кондензаторот Запад, 19/22 заеднички, Јакна Должина 200mm.

Параметри на производот