.

Gua Ша Стружење Масажа Алатки со Мазна Работ ✮ Висока Qlt рачно изработени Sibin Bian Камен ✮ Лице и Тело ✮ физикална Терапија Алатка за ASTYM & Меките Ткива Масажа ✮ Складир

Gua Ша Стружење Масажа Алатки со Мазна Работ ✮ Висока Qlt рачно изработени Sibin Bian Камен ✮ Лице и Тело ✮

DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

Ако сте во потрага за автентични антички Gua Ша искуство, користете Bian камења.Бран-во Облик на камен – како бранови навлезат во повеќето скриени места на земјата, користете го овој камен да се достигне дури и на тешко области на вашето тело, плус Лице & Пониски Оружје.Триаголник-во Облик на камен за полно тело, употреба : рамената & назад, вратот и брадата, раце и нозе.Уживајте во слободата на користење на Gua Ша техника дома секогаш кога ви треба, без да потрошите вашето време и пари на скапи масажа, третмани. ✅ СЛОБОДНИ упатство ЗА УПОТРЕБА Е-КНИГА - го опишува Gua Ша бенефиции и инструкциите за употреба и клучните точки на оваа техника на масажа.Тие се НАЈДОБРИ massager.Срцето Облик алатка може да се користи на целото тело, но носи специјални ефекти на : Лице & Jawline, Грб & Прсти, Вратот и Рамената, Нозете & Стомакот. ✅ ЦЕЛОСЕН СЕТ НА 4 GUASHA ОДБОРИ И СКЛАДИРАЊЕ ТОРБА - ТОА МОЖЕ ДА БИДЕ СОВРШЕН ПОДАРОК! – На Gua Sha алатки внимателно се спакувани во еден висок квалитет платно случај специјално дизајнирани со индивидуални џебови, која ви помага да се избегне гребење или сопирање и лесно да ја понесат. ✅ 100% ВИСТИНСКИ SIBIN BIANSTONE – се смета да се биде најдобар материјал за Gua Ша tools. ✅ Се ПРЕПОРАЧУВА од страна на PROFFESIONAL ФИЗИЧКИ ТЕРАПЕВТИ и повеќе од 100.Тоа, исто така, smoothens кожата на лицето, намалување на брчките, и подобрување на тенот.Тоа е едноставно и ефикасно лекување техника, со непосредна резултати.Ние силно препорачуваме да ја прочитате оваа книга, пред да се започне терапијата.И бидејќи избори се тешко и стресно, со guasha одбори може да се користи техника за сите цели : третмани, релаксација, убавина и грижа за себе.

Параметри на производот