.

Norpro Нерѓосувачки Челик Сок Ladle, 11in/28cm

Norpro Нерѓосувачки Челик Сок Ladle, 11in/28cm

DEN 362.16

Тековен
Во магацинот.

Секој производ во Norpros KRONA линија на садови и кујнски прибор е направена со комерцијални нерѓосувачки челик.Ергономски дизајн совршено се вклопува во секоја рака.Norpro нуди многу кујна essentials направени од најбезбедните материјали, како стакло, бамбус, од не ' рѓосувачки челик и силикони.Исто така, проверете ја нашата целосна линија на ѓубриво чувари за лесно органски рециклирање!.Norpro има се што ви треба за конзервирање!Зачувување на храна се вкусни и хранливи начин за борба против храна отпад и да уживате во распродажбата на летото во текот на годината.Со нашата комплетна линија на КОНТРОЛА-EZ алатки, можете да лажица, ladle, лифт, пак, whisk и каша со нашиот патентиран, удобно не се лизга santoprene зафат, наменета за лева или десна рака употреба.KRONAs уникатен, тешки-мерач дизајн додава сила и издржливост.Мерки 11"/28cm во должина.Патуваат низ светот за да студија трендови ни овозможува да се создаде сечење на работ на производи и воведување на нашите клиенти да ги најновите технологии и индустриски иновации.Направени на комерцијални одделение од нерѓосувачки челик.Издржливост, вредност, убавина и функционалноста на сите комбинираат за да се направи KRONA најдобрите избор за високо-квалитетни садови и кујнски прибор.Карактеристики на прелива spout.Оваа прекрасна нерѓосувачки челик сок ladle ќе биде убав прилог на секоја кујна.Ние сме постојано во првите редови на производ иновации.

Параметри на производот