.

Rainmaker HGC708916 за Полевање Може да Доаѓа Туш Отстранат за Прелива Spout 3.2 Gal/12 Литар, 3.2 Литри, Сина

Rainmaker HGC708916 за Полевање Може да Доаѓа Туш Отстранат за Прелива Spout 3.2 Gal/12 Литар, 3.2 Литри, Сина

DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

Оваа Rainmaker за полевање може да е направен од тешки пластика која може да се справи и абење на сезоната на растење.Ова може да е изграден за широка употреба за повеќе сезони.На Rainmaker за полевање може да е лесен и добро избалансирани.Одделете ја зголеми spout за лесно чистење.Користење со роза spout за пофини, дури и спреј.Оваа rainmaker за полевање може да е направен од тешки пластика која може да се справи носат & солза на сезоната на растење.Ова може да е изграден за широка употреба за повеќе сезони.На rainmaker за полевање може да е мала тежина & добро избалансирани.Користење со роза spout за пофини, дури и спреј или одвои се зголеми spout да се прилагодите проток на вода.Роуз spout може да се отвори за лесно чистење.Го може да има две справи позиции со текстура зафат за повеќе контрола и лесно фрлаат.Мали се пополни дупката ќе се елиминира вода јавните надвор од наводнување може да кога се движат од сајт до сајт.Мерење ознаки на страна на наводнување може.

Параметри на производот