.

Обновливите извори на Ласерски Тонери M404dw MICR Печатач Пакет со 1 RT CF258A 58A MICR Стартер Тонер Кертриџ (2 Предмети)

Обновливите извори на Ласерски Тонери M404dw MICR Печатач Пакет со 1 RT CF258A 58A MICR Стартер Тонер Кертриџ

DEN 13560.00

Тековен
Во магацинот.

Обновливите извори на Тонер е производителот на оваа точка; HP не производството MICR тонер касети.1 секунди.Проверете печатење прават лесно со HP Laser M404dw MICR Печатач Bundle HP M404dw Ласерски Мрежен Печатач, Стартер MICR Кертриџ (1,500 Страница Принос) HP ОЕМ 58 A Стартер MICR Кертриџ.На MICR Кертриџ вклучени во овој пакет е создаден од вистински HP тонер кертриџ, специјално за " check печатење на HP M404n Ласерски Печатач.Она што е Во Кутијата Овој чек печатење пакет вклучува HP M404dw Ласерски Мрежен Печатач, 1 инсталирани Стартер MICR Тонер Кертриџ, кабелот за напојување, getting started guide.Стартер MICR Кертриџ (1,500 Страница Принос) произведени од страна на експерт RT техничари со нашите супериорен магнетни тонер за гарантира банката прифаќање.RT Ласерски M404dw MICR плус вистински ОЕМ MICR Тонер Стартер Кертриџ.Ние го отстраниле оригиналниот тонер од вистински HP стартер кертриџ и да се замени со RT MICR тонер. (A4/Ltr)• Овој црно-бел ласерски печатач е дизајниран со животната средина во умот; зачувате до 18% енергија во текот пред производи.ГАРАНЦИЈА : 6 месеци гаранција за печатач; Доживотна Гаранција за MICR Касети.Печатење професионални и лични проверки е лесно со оваа MICR проверете печатење пакет од Обновливи Тонер.HP Laser M404dw MICR Мрежа Принтер HP Laser Jet Pro M404 печатач е дизајниран за да ви овозможи да се фокусира на вашето време, каде што тоа е најефикасен-помагајќи да расте вашиот бизнис и да престојуваат во пресрет на натпреварот.Работа тимови excel со HP е црно-бела канцеларија Ласерски печатари, кои пак дополнителен удар со високо-квалитетни резултати, екстра моќ, и повеќе функции.

Параметри на производот