.

Викинг Кулинарски Викинг Солидна Нерѓосувачки, Длабоко Кујна Мешалки, Големина, Од Не ' Рѓосувачки Челик

Викинг Кулинарски Викинг Солидна Нерѓосувачки, Длабоко Кујна Мешалки, Големина, Од Не ' Рѓосувачки Челик

DEN 565.68

Тековен
Во магацинот.

Викинг Солидна Нерѓосувачки Челик длабоко ladle.Издржливи огледало заврши 18/8 нерѓосувачки челик со ергономски рачка за удобен зафат.Лесна дизајн за лесно чистење.Машина За Миење Садови Безбедно.Викинг Солидна Нерѓосувачки Челик длабоко ladle.Издржливи огледало заврши 18/8 нерѓосувачки челик со ергономски рачка за удобен зафат.Лесна дизајн за лесно чистење.Машина За Миење Садови Безбедно.

Параметри на производот