.

Odoland 5-во-1 Боксерски Ракавици и Удирање Mitts Сет за Мажи Жени, Бокс Mitts Фокус Влошки, Боксерски Ракавици и Рака Обвива, Рефлекс Топки за Полнење и Скокање Јаже за Бокс, к

Odoland 5-во-1 Боксерски Ракавици и Удирање Mitts Сет за Мажи Жени, Бокс Mitts Фокус Влошки, Боксерски Ракавици

DEN 1641.60

Тековен
Во магацинот.

Мора да се Има Рака Обвива - Заштита на вашите прсти истовремено подобрување на вашето удирање точноста со нашите флексибилни бокс рака обвива.Hi-Tech Перформанси бокс удирање mitts за мажите и жените.Боксерски Ракавици Со Голема Заштита - врши со екстра-густа пена соочи и СТП кожа, и дизајниран како палец заклучување на боксерски ракавици и се намалува брзината на повредени вашиот тупаници и палецот.Половина топката дланка зафат нуди удобен и сигурен зафат.

Параметри на производот