.

UREMCO 2-8 Инјектор за Гориво Печат Комплет, 1 Пакет

UREMCO 2-8 Инјектор за Гориво Печат Комплет, 1 Пакет

DEN 467.76

Тековен
Во магацинот.

Печат за Полнење да се услуга 8 Инјектори за Гориво; Вклучува O-прстени, Филтер Кошеви, Pintle Капи и Spacer.Сите делови направени во САД!.Лесна Инсталација.UREMCO е линија на инјектор печат колекции нудат врвен квалитет делови направени во САД!Овој комплет е опремен со сите најважен е потребно да се врати на вашите инјектор за гориво.

Параметри на производот