.

Provo Занает Ласерски Распоред - Божиќ (2 Парчиња)

Provo Занает Ласерски Распоред - Божиќ (2 Парчиња)

DEN 1483.20

Тековен
Во магацинот.

додадете боја пред detaching од родител лист.користете креди, фломастери, обоени моливи, акварели или мастило на дизајни за да се координира со било која картичка, scrapboook или хартија, занает проект.благо се намали во текот на деликатна рецки одвојување на секоја рамка, наслов или форма.место на хартија или слој боја cardstock под lasered слики за димензионална разлика.Секој пакет содржи ласерски cutouts и 2 cardstock листови.

Параметри на производот