.

Черепот Лице Кригла Пиво Пиење Очила Сет на 1 Тешки База Смешно Забава Стакло за Вода Пиво Сок 2.8 оз ноќта на Вештерките Украси Пијалаци Подароци Drinkware Очила Черепот

Черепот Лице Кригла Пиво Пиење Очила Сет на 1 Тешки База Смешно Забава Стакло за Вода Пиво Сок 2.8 оз ноќта

DEN 258.00

Тековен
Во магацинот.

Поставете на 1 Черепот Облик Јасно Стакло Новина 2.8 оз Снимен Очила Декоративни ноќта на Вештерките Drinkware.Сет од 1 декоративни 2.8 оз шут чаши направени од чисто стакло и се дизајнирани да изгледаат како черепи.Може да се користи за да се одржи еден шут на алкохол на вашиот избор, како и декоративни елементи низ вашиот дом.Совршен за додавање еден допир на macabre стил на вашиот ноќта на Вештерките партија или вашиот секојдневен дома декор.Приближните Димензии : 2.36 W X 2.95 H X 1.97 D( инчи).Pruducts : 1pcs стаклени чаши.

Параметри на производот